Wij werken graag bij Van Nelle Fabriek


Een UNESCO werelderfgoed monument, eventlocatie én kantorencomplex. Maar vooral: inspirerende ontmoetingsplek. | 100 – 2.500 personen | 10 subzalen én dit aantal is uit te breiden | Gelegen aan de snelwegen A20 en A13, op 8 minuten reisafstand vanaf Rotterdam CS | borrel, diner, (jaar-) congres, event, beurs, meeting, product presentatie, bedrijfsfeesten
De Van Nelle Fabriek: bewonderenswaardig bouwwerk in beton, staal en glas. Bedacht voor ondernemerschap, ontworpen om te innoveren. Vandaag een UNESCO werelderfgoed monument, eventlocatie én kantorencomplex. Maar vooral: inspirerende ontmoetingsplek. Voor creatieve geesten, ondernemende types, congres- en beursbezoekers en architectuurliefhebbers uit de hele wereld. Voel de buzz van de bedrijvigheid: de Van Nelle Fabriek bruist, net als de stad Rotterdam.
De Van Nelle Fabriek biedt 12 verschillende soorten ruimtes, groot en klein, een buitenterrein en state of the art ondersteuning in beeld, geluid, inrichting, catering en aankleding. De zee aan daglicht geeft energie. Maar de ruimtes kunnen ook compleet verduisterd worden. Industrieel en clean. Elk event wordt een spektakel in de Van Nelle Fabriek!
Het was prachtig! Dankjewel voor alle hulp, flexibiliteit en natuurlijk het heerlijke eten! Met de opdrachtgever hebben we pas begin februari een evaluatie, maar so far zijn ze heel enthousiast en tevreden. Well done en complimenten ook aan je team!