OP NAAR DE WINTER
12 - 10 - 2025De winter staat weer voor de deur, en dat merken we al een beetje als we 's morgens naar buiten lopen. Maar ook door de verschillende aanvragen voor eindejaars- en nieuwjaarsevents. Daarom zijn wij bij Mood4Food al volop bezig met de voorbereidingen voor de gezelligste tijd van het jaar.
De winter staat weer voor de deur, en dat merken we al een beetje als we 's morgens naar buiten lopen. Maar ook door de verschillende aanvragen voor eindejaars- en nieuwjaarsevents. Daarom zijn wij bij Mood4Food al volop bezig met de voorbereidingen voor de gezelligste tijd van het jaar. De komende weken gaan wij samen met onze locatiepartners kijken wat we nog kunnen betekenen voor onze opdrachtgevers die nog geen event voor deze periode hebben ingepland, maar dat wel nog van plan zijn te doen. Gouden tip is in ieder geval om hier niet te lang mee te wachten, zodat je in ieder geval jouw event op de gewenste datum kunt vieren.
LET’S CELEBRATE
Onder de naam Let's Celebrate bieden wij verschillende borrels, diners & feesten aan bij de locaties waar wij partner zijn, maar dat kan natuurlijk ook bij jou in het eigen bedrijfspand. Dus als je nog niets gepland hebt, neem gerust contact met ons op, dan kijken we graag samen naar de mogelijkheden. Wacht niet té lang, dan maak je nog een goede kans dat jouw event zonder stress tot in de puntjes kan worden geregeld.